Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reactivi de laborator
- Număr anunț
- DA41073686
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei" (CUI RO3321234)
- Furnizor / câștigător
- AVI LAB S.R.L. (CUI RO44471166)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.514,40 RON
- Valoare atribuită
- 12.514,40 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 08:58
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 09:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.514,40 RON
din 12.514,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro