Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII MENTENANTA IT (REPARATII SI INTRETINERE COMPUTERE)

Număr anunț
DA41058965
Autoritate contractantă
COMUNA ROGOVA (CONSILIUL LOCAL ROGOVA) (CUI 4871201)
Furnizor / câștigător
ADMIT - R SOLUTIONS S.R.L. (CUI 50312858)
Cod CPV
50312310-1 · Intretinerea echipamentului de retea de date (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.640 RON
Valoare atribuită
35.640 RON
Data publicării
26.08.2026 22:18
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 09:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.640 RON

din 35.640 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.