Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie piese si ulei revizie tractor John Deere OS Ciucurova - DS Tulcea
- Număr anunț
- DA41073932
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- FUTURE SOLUTIONS SRL (CUI 20441710)
- Cod CPV
- 16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.256,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.256,20 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 09:15
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 09:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.256,20 RON
din 1.256,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro