Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie butelii de gaz

Număr anunț
DA41073610
Autoritate contractantă
SALUBRIZARE SI SERVICII PUBLICE FOCSANI SA (CUI RO25616767)
Furnizor / câștigător
HANIFA SRL (CUI 13853620)
Cod CPV
44612000-3 · Butelii de gaz lichefiat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
297,60 RON
Valoare atribuită
297,60 RON
Data publicării
31.08.2026 08:52
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 09:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

297,60 RON

din 297,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.