Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE REPARATII

Număr anunț
DA41071228
Autoritate contractantă
TERMO PLOIESTI S.R.L. (CUI RO46877331)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
Cod CPV
31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
675,19 RON
Valoare atribuită
675,19 RON
Data publicării
28.08.2026 12:43
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 09:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

675,19 RON

din 675,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.