Ofertă refuzată Cumpărare directă

Instalare sistem de supraveghere video

Număr anunț
DA41073946
Autoritate contractantă
Comuna Bradesti (CUI 4367906)
Furnizor / câștigător
NETTER SYSTEM SRL (CUI RO15711087)
Cod CPV
32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
89.814,75 RON
Valoare finală
89.814,75 RON
Data publicării
31.08.2026 09:16
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 14:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.