Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de mentenanta, operare, gestiune plata 5 statii de incarcare masini electrice

Număr anunț
DA41071895
Autoritate contractantă
Municipiul Sacele (CUI 4317649)
Furnizor / câștigător
FLASH LIGHTING SERVICES SA (CUI RO13845929)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.000 RON
Valoare atribuită
24.000 RON
Data publicării
28.08.2026 13:33
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 09:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.000 RON

din 24.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.