Ofertă acceptată Cumpărare directă

Abonament lunar nominal transport public urban, pe toate liniile

Număr anunț
DA41074092
Autoritate contractantă
DIRECTIA INTRETINERE SI ADMINISTRARE PATRIMONIU TULCEA (CUI 14734651)
Furnizor / câștigător
TRANSPORT PUBLIC SA TULCEA (CUI RO10644513)
Cod CPV
60112000-6 · Servicii de transport rutier public (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.008,32 RON
Valoare atribuită
3.008,32 RON
Data publicării
31.08.2026 09:26
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 09:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.008,32 RON

din 3.008,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.