Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set UNIFORMA

Număr anunț
DA41071434
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 239 (CUI 4420449)
Furnizor / câștigător
BOGZI - LIVORNO IMPEX SRL (CUI RO34567221)
Cod CPV
39512000-4 · Lenjerie de pat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.142 RON
Valoare atribuită
8.142 RON
Data publicării
28.08.2026 12:59
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 09:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.142 RON

din 8.142 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.