- Număr anunț
- DA41074259
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE EVIDENTA A PERSOANELOR A JUDETULUI CARAS SEVERIN (CUI 17102269)
- Furnizor / câștigător
- COPY TRADING SRL (CUI RO7634528)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.085,68 RON
- Valoare atribuită
- 2.085,68 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 09:35
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 09:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.085,68 RON
din 2.085,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro