Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE CURATENIE SI IGIENIZARE_ Bd Decebal nr 11, sector 3, Bucuresti
- Număr anunț
- DA41066748
- Autoritate contractantă
- ARTE SI EVENIMENTE URBANE BUCURESTI (CUI 54533169)
- Furnizor / câștigător
- VOICU CLEANING EXPERT S.R.L. (CUI 44810467)
- Cod CPV
- 90900000-6 · Servicii de curatenie si igienizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.600 RON
- Valoare atribuită
- 21.600 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 16:52
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 09:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
21.600 RON
din 21.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro