Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de curatenie la imobilele institutiei AEUB - str. Lipscani 84-90 si Bdul Mircea Voda 5
- Număr anunț
- DA41066667
- Autoritate contractantă
- ARTE SI EVENIMENTE URBANE BUCURESTI (CUI 54533169)
- Furnizor / câștigător
- BIAMAR IMPEX COM-SERV SRL (CUI 33870579)
- Cod CPV
- 90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 74.400 RON
- Valoare atribuită
- 74.400 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 16:25
- Termen limită
- 03.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 09:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
74.400 RON
din 74.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro