Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ARTICOLE MENTENANTA SI INTRETINERE ILUMINAT PUBLIC - LUNA AUGUST

Număr anunț
DA41068224
Autoritate contractantă
COMUNA MIHAIL KOGALNICEANU (CUI 4515328)
Furnizor / câștigător
KMY & COS TRADING SRL (CUI RO19056207)
Cod CPV
34928500-3 · Echipament de iluminat stradal (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.304,70 RON
Valoare atribuită
4.304,70 RON
Data publicării
28.08.2026 09:39
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 09:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.304,70 RON

din 4.304,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.