Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de manoperă cu buldoexcavatorul

Număr anunț
DA41074516
Autoritate contractantă
COMUNA CIOMAGESTI (CUI 4122094)
Furnizor / câștigător
CIOBANU E. GHEORGHE (CUI 55132360)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.000 RON
Valoare atribuită
16.000 RON
Data publicării
31.08.2026 09:50
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 09:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.000 RON

din 16.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.