Ofertă acceptată Cumpărare directă

MOTOUNELTE

Număr anunț
DA41072934
Autoritate contractantă
Comuna Zalha (CUI 4495220)
Furnizor / câștigător
SCAI SERVICE S.R.L. (CUI 6418437)
Cod CPV
16600000-1 · Utilaje agricole sau forestiere specializate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.561,98 RON
Valoare atribuită
2.561,98 RON
Data publicării
28.08.2026 23:06
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 09:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.561,98 RON

din 2.561,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.