Ofertă acceptată Cumpărare directă

MULTIFUNCTIONAL BROTHER MFC-L5715DN

Număr anunț
DA41071198
Autoritate contractantă
R14071095 APA PROD SA DEVA
Furnizor / câștigător
IT COMUNICAŢII CONSTRUCT SRL (CUI RO17373950)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.870 RON
Valoare atribuită
1.870 RON
Data publicării
28.08.2026 12:41
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 09:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.870 RON

din 1.870 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.