Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 25,3% sub estimat
Servicii de inchiriere logistica pentru evenimente
- Număr anunț
- DA41062399
- Autoritate contractantă
- ARTE SI EVENIMENTE URBANE BUCURESTI (CUI 54533169)
- Furnizor / câștigător
- EURO-ECOLOGIC SRL (CUI RO21311085)
- Cod CPV
- 79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 150.000 RON
- Valoare atribuită
- 112.030 RON 25,3% sub estimat
- Data publicării
- 27.08.2026 11:31
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 09:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
112.030 RON
din 150.000 RON estimat
25,3%
Adjudecat la 74,7% din estimat · economie 37.970 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.