Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de proiectare sistemelor de stocare a energiei electrice
- Număr anunț
- DA41074552
- Autoritate contractantă
- UAT Comuna Stejaru (CUI 4508673)
- Furnizor / câștigător
- GOODWILL STUDIO S.R.L. (CUI 37898955)
- Cod CPV
- 79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40.000 RON
- Valoare atribuită
- 40.000 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 09:52
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 09:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
40.000 RON
din 40.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro