Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PIESE INTRETINERE DIVERSE UAT Valea Lunga
- Număr anunț
- DA41073557
- Autoritate contractantă
- COMUNA VALEA LUNGA (CUI 4562176)
- Furnizor / câștigător
- AGROLAND UTILAJE SRL (CUI RO31580846)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.306,94 RON
- Valoare atribuită
- 1.306,94 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 08:47
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 09:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.306,94 RON
din 1.306,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro