Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dell Optiplex 7090 Micro, i5-10600T, 32GB RAM, 256GB SSD, Windows 11 Pro
- Număr anunț
- DA41071607
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL SPITAL TARGU OCNA (CUI 10167490)
- Furnizor / câștigător
- PROBITZ SRL (CUI RO13434567)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.652,90 RON
- Valoare atribuită
- 20.652,90 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 13:10
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 09:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
20.652,90 RON
din 20.652,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro