Ofertă acceptată Cumpărare directă

Clapet de sens

Număr anunț
DA41074658
Autoritate contractantă
APA TARNAVEI MARI SA (CUI RO19502679)
Furnizor / câștigător
APAROM POMPE S.R.L. (CUI 40100130)
Cod CPV
42124290-3 · Piese pentru pompe centrifuge (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.832 RON
Valoare atribuită
8.832 RON
Data publicării
31.08.2026 09:58
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 10:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.832 RON

din 8.832 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.