Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE COLECTARE, TRANSPORT, TRATARE SI ELIMINARE FINALA DESEURI MEDICALE

Număr anunț
DA41074451
Autoritate contractantă
CREȘA "MICII MAGICIENI (CUI 45450331)
Furnizor / câștigător
ECO FIRE SISTEMS SRL (CUI RO14356289)
Cod CPV
90524000-6 · Servicii privind deseurile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.400 RON
Valoare atribuită
7.400 RON
Data publicării
31.08.2026 09:46
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 10:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.400 RON

din 7.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.