Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet iluminat festiv
- Număr anunț
- DA41073422
- Autoritate contractantă
- Municipiul Gheorgheni (CUI 4245070)
- Furnizor / câștigător
- BLACHERE ILLUMINATION ROMANIA SRL (CUI RO27304389)
- Cod CPV
- 34993000-4 · Iluminat stradal (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45.828,82 RON
- Valoare atribuită
- 45.828,82 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 08:33
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 10:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
45.828,82 RON
din 45.828,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro