Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PAPETARIE

Număr anunț
DA41074194
Autoritate contractantă
Serviciul Public SALCIN Cincu (CUI 43718650)
Furnizor / câștigător
VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
199,10 RON
Valoare atribuită
199,10 RON
Data publicării
31.08.2026 09:31
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 10:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

199,10 RON

din 199,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.