Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CATALOG PENTRU GRADINITA (ABSENTE)
- Număr anunț
- DA41074839
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC ANGHEL SALIGNY (CUI 3908191)
- Furnizor / câștigător
- EDITURA DIANA SRL (CUI RO15596697)
- Cod CPV
- 22111000-1 · Carti scolare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 94,71 RON
- Valoare atribuită
- 94,71 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 10:07
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 10:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
94,71 RON
din 94,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro