Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dezinsectie ,Dezinfectie, deratizare pt scoli+gradinite
- Număr anunț
- DA41074612
- Autoritate contractantă
- LICEUL INDUSTRIAL BABENI (CUI 23005350)
- Furnizor / câștigător
- PIRNEA N. ELENA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 38642270)
- Cod CPV
- 90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.626 RON
- Valoare atribuită
- 13.626 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 09:55
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 10:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.626 RON
din 13.626 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro