Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Terminal telefonic analogic - Tehnologie cu fir ISU
- Număr anunț
- DA41070985
- Autoritate contractantă
- JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
- Furnizor / câștigător
- JUST TOP OFFICE S.R.L. (CUI 44958081)
- Cod CPV
- 32550000-3 · Echipament telefonic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 499,90 RON
- Valoare atribuită
- 499,90 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 12:24
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 10:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
499,90 RON
din 499,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro