Ofertă acceptată Cumpărare directă

Apa plata 5 litri OZANA

Număr anunț
DA41074121
Autoritate contractantă
DIRECTIA E ASISTENTA SOCIALA PIATRA NEAMT (CUI 34340120)
Furnizor / câștigător
ELLMAR COM SRL (CUI RO4499001)
Cod CPV
15981100-9 · Apa minerala plata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
55 RON
Valoare atribuită
55 RON
Data publicării
31.08.2026 09:27
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 10:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

55 RON

din 55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.