Ofertă acceptată Cumpărare directă

GeneRuler Ready-to-Use DNA Ladders pt MICRO

Număr anunț
DA41074402
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE IGIENA SI SANATATE PUBLICA VETERINARA (CUI 4203644)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
Cod CPV
24315000-5 · Diverse produse chimice anorganice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.070 RON
Valoare atribuită
1.070 RON
Data publicării
31.08.2026 09:43
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 10:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.070 RON

din 1.070 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.