Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale de constructii

Număr anunț
DA41073081
Autoritate contractantă
REGIA PUBLICA LOCALA OCOLUL SILVIC VALEA FRUMOASEI RA (CUI RO17613913)
Furnizor / câștigător
TRANS CVR EMILIANOS (CUI RO14252296)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
859,55 RON
Valoare atribuită
859,55 RON
Data publicării
30.08.2026 17:26
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 10:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

859,55 RON

din 859,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.