Ofertă refuzată Cumpărare directă

CONSULTANTA PRIVIND PROCEDURILE DE ACHIZITIE PUBLICA DE FURNIZARE PRODUSE

Număr anunț
DA41071674
Autoritate contractantă
COMUNA TRAIAN (CUI 4568659)
Furnizor / câștigător
NEED CONSULTING DÂMBOVIŢA S.R.L. (CUI 40716662)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare finală
10.000 RON
Data publicării
28.08.2026 13:15
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 10:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.