Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Mustiucuri etilometru 7510
- Număr anunț
- DA41072247
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN CALARASI (CUI 3797115)
- Furnizor / câștigător
- DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI RO2836925)
- Cod CPV
- 19520000-7 · Produse din plastic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.500 RON
- Valoare atribuită
- 13.500 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 14:12
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 10:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.500 RON
din 13.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro