Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale instalatii retea apa

Număr anunț
DA41074927
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE ALIMENTARE CU APĂ ȘI CANALIZARE (CUI 39283743)
Furnizor / câștigător
TEHNOACTIV SRL (CUI RO7070364)
Cod CPV
44163200-2 · Racorduri de tevarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
604,72 RON
Valoare atribuită
604,72 RON
Data publicării
31.08.2026 10:12
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 10:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

604,72 RON

din 604,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.