Ofertă acceptată Cumpărare directă

Catalog electronic si management școlar

Număr anunț
DA41074940
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA VICTOR VLAD DELAMARINA (CUI 29131276)
Furnizor / câștigător
IOT SOLUTIONS & CONSULTING SRL (CUI 34662010)
Cod CPV
72322000-8 · Servicii de gestionare a datelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.044 RON
Valoare atribuită
10.044 RON
Data publicării
31.08.2026 10:13
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 10:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.044 RON

din 10.044 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.