Ofertă acceptată Cumpărare directă

CHITANTIER 3 FILE - structura GPP 16

Număr anunț
DA41070757
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ALEXANDRU CEL BUN IASI (CUI 17179360)
Furnizor / câștigător
TIPOGRAFIA SEDCOM LIBRIS S.R.L. (CUI RO14278733)
Cod CPV
22814000-9 · Chitantiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
366,60 RON
Valoare atribuită
366,60 RON
Data publicării
28.08.2026 12:09
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 10:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

366,60 RON

din 366,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.