Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem supraveghere video

Număr anunț
DA41074775
Autoritate contractantă
Comuna Lucieni (PRIMARIA COMUNEI LUCIENI Jud. Dambovita) (CUI 4280353)
Furnizor / câștigător
DORY-IMPEX SRL (CUI 3630981)
Cod CPV
32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.528,92 RON
Valoare atribuită
1.528,92 RON
Data publicării
31.08.2026 10:04
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 10:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.528,92 RON

din 1.528,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.