Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE INTRETINERE
- Număr anunț
- DA41074958
- Autoritate contractantă
- CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL UNIREA SLOBOZIA (CUI 19103570)
- Furnizor / câștigător
- UNIC INSTALAŢII S.R.L. (CUI 42183493)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 471,49 RON
- Valoare atribuită
- 471,49 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 10:14
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 10:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
471,49 RON
din 471,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro