Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet upgrade (Trade-Up) Fortinet pentru înlocuirea echipamentelor firewall.
- Număr anunț
- DA41074686
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA PENTRU ACHIZITII PUBLICE (CUI 35000402)
- Furnizor / câștigător
- SILVA SISTEMS SRL (CUI RO13742532)
- Cod CPV
- 72212730-5 · Servicii de dezvoltare de software de securitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 79.770 RON
- Valoare atribuită
- 79.770 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 09:59
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 10:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
79.770 RON
din 79.770 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro