Ofertă acceptată Cumpărare directă

ABONAMENT 1 LUNA PENTRU 2 AUTOTURISME ALE ANPDCA

Număr anunț
DA41071367
Autoritate contractantă
AUTORITATEA NAȚIONALĂ PENTRU PROTECȚIA DREPTURILOR COPILULUI ȘI ADOPȚIE (CUI 42092085)
Furnizor / câștigător
COMPANIA MUNICIPALĂ PARKING BUCUREŞTI S.A. (CUI RO37832152)
Cod CPV
63712400-7 · Servicii de parcare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
826,46 RON
Valoare atribuită
826,46 RON
Data publicării
28.08.2026 12:53
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 10:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

826,46 RON

din 826,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.