Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE CONSTRUCTII
- Număr anunț
- DA41070594
- Autoritate contractantă
- LICEUL DIMITRIE CANTEMIR (CUI 3372378)
- Furnizor / câștigător
- TUGUI AUDEL GHEORGHE INTREPRINDERE INDIVIDUALA (CUI RO7413004)
- Cod CPV
- 44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.691,07 RON
- Valoare atribuită
- 4.691,07 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 11:58
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 10:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.691,07 RON
din 4.691,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro