Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE ÎNTREȚINERE, REVIZII TEHNICE ȘI REPARAȚII CURENTE ALE AUTOVEHICULELOR 12 LUNI

Număr anunț
DA41051797
Autoritate contractantă
JUDETUL ILFOV - CONSILIUL JUDETEAN (CUI 4192545)
Furnizor / câștigător
ONEDIA CAR SERVICE S.R.L. (CUI RO28521297)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
254.900 RON
Valoare atribuită
254.900 RON
Data publicării
26.08.2026 09:47
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 10:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

254.900 RON

din 254.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.