Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de marcaj rutier longitudinal in Comuna
- Număr anunț
- DA41070599
- Autoritate contractantă
- COMUNA BOLINTIN DEAL (CUI 5843129)
- Furnizor / câștigător
- EUROSEMN EXPERT GROUP SRL (CUI RO31212828)
- Cod CPV
- 45233221-4 · Lucrari de marcaj rutier (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 74.025 RON
- Valoare atribuită
- 74.025 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 11:59
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 10:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
74.025 RON
din 74.025 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro