Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Materiale constructii
- Număr anunț
- DA41073072
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA „DUMITRU I. IONESCU” (CUI 28285013)
- Furnizor / câștigător
- FLOYAN SRL (CUI RO22943624)
- Cod CPV
- 44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.189 RON
- Valoare atribuită
- 8.189 RON
- Data publicării
- 30.08.2026 13:40
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 10:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.189 RON
din 8.189 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro