Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scaun de birou ergonomic Kring Bokai, piele ecologica, Negru

Număr anunț
DA41073396
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA "ARIES" S.A. (CUI RO20330054)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
39112000-0 · Scaune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
413,21 RON
Valoare atribuită
413,21 RON
Data publicării
31.08.2026 08:31
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 10:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

413,21 RON

din 413,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.