Ofertă acceptată Cumpărare directă

Manson trecere Conducta PREMO

Număr anunț
DA41074995
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA SA BUZAU (CUI RO22987337)
Furnizor / câștigător
APAVITAL SA (CUI 1959768)
Cod CPV
44163210-5 · Coliere de strangere pentru tevi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.919,75 RON
Valoare atribuită
14.919,75 RON
Data publicării
31.08.2026 10:16
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 10:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.919,75 RON

din 14.919,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.