Ofertă acceptată Cumpărare directă

Plăcuțe cu numere de înregistrare pentru vehiculele care nu se supun înmatriculării

Număr anunț
DA41075054
Autoritate contractantă
Municipiul Moinesti (CUI 4591490)
Furnizor / câștigător
LEVITAN COM S.R.L. (CUI 23428430)
Cod CPV
44423450-0 · Placute indicatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.140 RON
Valoare atribuită
1.140 RON
Data publicării
31.08.2026 10:19
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 10:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.140 RON

din 1.140 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.