Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Iluminat arhitectural biserici și clădiri publice + mobilier urban, comuna Bucovăț, contract 24 luni
- Număr anunț
- DA41074133
- Autoritate contractantă
- Comuna Bucovat (Primaria Bucovat) (CUI 23070129)
- Furnizor / câștigător
- TERA PROFIL SRL (CUI RO16855323)
- Cod CPV
- 45316100-6 · Instalare de echipament de iluminare exterioara (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 236.575 RON
- Valoare atribuită
- 236.575 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 09:28
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 10:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
236.575 RON
din 236.575 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro