Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dispenser cu volum variabil 1-10 mL cu recirculare, cu certificat buc 1 4967000030 + 0082000142 EPPE
- Număr anunț
- DA41074237
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU BIORESURSE ALIMENTARE IBA BUCURESTI (CUI RO27285465)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI RO26406593)
- Cod CPV
- 38437000-7 · Pipete de laborator si accesorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.058 RON
- Valoare atribuită
- 2.058 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 09:34
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 10:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.058 RON
din 2.058 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro