Ofertă acceptată
Cumpărare directă
legume si fructe transformate
- Număr anunț
- DA41075032
- Autoritate contractantă
- CRESA SIBELL TULCEA (CUI 45611314)
- Furnizor / câștigător
- FRAHER DISTRIBUTION SRL (CUI RO24366816)
- Cod CPV
- 15330000-0 · Fructe si legume transformate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.832,06 RON
- Valoare atribuită
- 2.832,06 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 10:17
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 10:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.832,06 RON
din 2.832,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro