Ofertă acceptată Cumpărare directă

Instalare server si configura statii

Număr anunț
DA41073095
Autoritate contractantă
COMUNA SOLESTI (CUI 3337583)
Furnizor / câștigător
SPACEHOST SRL (CUI 32694431)
Cod CPV
30211400-5 · Configuratii informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.000 RON
Valoare atribuită
18.000 RON
Data publicării
31.08.2026 00:06
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 00:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.000 RON

din 18.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.